Ulusan” Bir senenin emeği son maça kaldı”

Karaçayırda oynanılan Mudurnuspor- İl Özel İdaresi play-off maçı sonrasında Mudurnuspor Antrenörü İrfan Ulusan maç sonrasında gazetemize yaptığı açıklamada “Yenilmememiz gereken bir maçtı....

Ulusan” Bir senenin emeği son maça kaldı”

Karaçayırda oynanılan Mudurnuspor- İl Özel İdaresi play-off maçı sonrasında Mudurnuspor Antrenörü İrfan Ulusan maç sonrasında gazetemize yaptığı açıklamada “Yenilmememiz gereken bir maçtı. 2 net hakem hatasından dolayı sonucu başaramadık” dedi.

 

Mudurnuspor antrenör İrfan Ulusan “Yenilmemiz gereken bir maçtı. Bu maç için çok iyi hazırlanarak sahaya çıktık. Onun için oyun boyunca topa sahip olmaya çalıştık. 2 net hakem hatasından sonucu başaramadık. Şansımız halen devam ediyor. Son maça kadar şansımızı sürdüreceğiz. Muhtemelen istediğimiz şampiyonluk 2. yarı yapacağımız son maça kalacak. O maçta da hakemlerden daha iyi bir yönetim bekliyoruz. 1 senenin emeği bir maça kaldı. Ligde oynadığımız tüm maçları kazanmış olan takımımız play-off sistemi nedeni ile maalesef son maça kalmıştır. Hakemlerin daha dikkatli olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER