Ümit ve Ferhat'tan Asker Selamı!

Boluspor'un formda iki golcüsü Ümit Tütüncü ve Ferhat Kiraz ulus olarak yaşadığımız kötü günlerde attıkları gollerin ardından asker selamı vererek, gerekli mesajları ilettiler.   İki oyuncumuzda...

Ümit ve Ferhat'tan Asker Selamı!

Boluspor'un formda iki golcüsü Ümit Tütüncü ve Ferhat Kiraz ulus olarak yaşadığımız kötü günlerde attıkları gollerin ardından asker selamı vererek, gerekli mesajları ilettiler.

 

İki oyuncumuzda atılan gollerin ardından Türk bayrağına doğru asker selamı verirlerken, tribünlerden hem golleri hem de davranışları nedeniyle büyük alkış aldılar. Boluspor'un 2-2 berabere kaldığı maçta ekibimiz adına golleri atan Ümit ve Ferhat gol sevinçlerini asker selamı vererek kutladılar.  Maçın 6'ıncı dakikasında Elazığspor filelerini havalandıran Ümit Hisar tepesinde dalgalanan bayrağa dönerek, asker selamı verdikten sonra gol sevincini takım arkadaşları ile paylaştı. İkinci yarıda ise Ferhat takımının ikinci golünü atarken, genç oyuncu Ümit gibi bayrağımıza dönerek asker selamı verirken, takım arkadaşları da ona eşlik etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128