Üretimin Yıldızları Sahaya İniyor

Üretim, istihdam, katma değer ve markaları ile İlimiz ekonomisinin lokomotifini oluşturan sanayi kuruluşları, güç ve rekabetlerini yeşil sahaya taşıyor.   Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, üye sanayi kuruluşlarının...

Üretimin Yıldızları Sahaya İniyor

Üretim, istihdam, katma değer ve markaları ile İlimiz ekonomisinin lokomotifini oluşturan sanayi kuruluşları, güç ve rekabetlerini yeşil sahaya taşıyor.

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, üye sanayi kuruluşlarının katılımıyla bugüne kadar ilk kez düzenlenecek olan “Industry Cup – Sanayi Kuruluşları Arası Futbol Turnuvası” 7 – 21 Aralık 2011 tarihleri arasında Boluspor Halısaha Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Bolu’nun önde gelen 12 seçkin sanayi kuruluşunun katılımıyla yapılacak olan turnuvada Arçelik, Beypiliç, Serdar Makine, Erpiliç, Bolparsan Brode A.Ş., Bolca Hindi, Bolu Çimento A.Ş., Semmak Makine, Balorman A.Ş., Selena Yapı, Öziş Kalıp ve Ermak A.Ş. turnuva şampiyonluğu için kıyasıya ter dökecek. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda firma temsilcilerinin katılımıyla yapılan fikstür çekimi ile grup maçları programı belli oldu. Hakem yönetiminde, profesyonel oyun kurallarına göre ve 6’şar takımdan oluşan iki grup halinde gerçekleştirilecek olan turnuvada grup maçları 7 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 19.00’da Ermak A.Ş. ve Balorman A.Ş. arasında yapılacak olan ilk müsabaka ile başlayacak ve 16 Aralık 2011 Cuma günü Beypi A.Ş. – Bolu Çimento A.Ş. karşılaşmasıyla tamamlanacak. Turnuva, gruplardan yükselen ikişer takım arasında oynanacak olan yarı final karşılaşmaları ve devamında final müsabakası ile sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128