Uygur Samsun’dan ses verdi

Özel işleri sebebiyle il dışında olan çiçeği burnunda Bolu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ayhan Uygur, Hiçbir ayrım yapmadan, birleşmek için elimden geleni yapacağım”...

Uygur Samsun’dan ses verdi

Özel işleri sebebiyle il dışında olan çiçeği burnunda Bolu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ayhan Uygur, Hiçbir ayrım yapmadan, birleşmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

 

Başkan Uygur sözlerine şöyle devam etti “Herkes için hayırlı olsun, Tüm spor kamuoyuna. Seçim öncesi adaylığımı koymadım. Özel işlerimden dolayı da seçime katılamadım. Bu süreç zarfında hiçbir ayrım yapmadan herkese yakın mesafede olacağım. Birleşmek içinde elimden gelenin fazlasını yapacağım. Beni hakem arkadaşlarımız seçti. Yakın uzak demeden, kimseyi kırmadan bu görevi sürdüreceğim. Başkan olmamın zarar olduğunu düşünmüyorum. Benim kimseyle bir sorunum yok. Hakem arkadaşlarımız olsun veya yönetim kurulu arkadaşlarımızla el ele vererek hizmet edeceğiz. Bu süreçte zararım değil, faydam olacaktır. Bana oya veren vermeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128