Vali Özçimen, Forma sözünü tuttu

Vali İbrahim Özçimen, kendisinden forma isteyen üç kardeşin isteğini kırmadı ve forma hediye etti. Galatasaray forması isteyen üç kardeş formalarına kavuştu.

 Vali Özçimen, Forma sözünü tuttu

Geçtiğimiz günlerde bir ailenin evine giderek burada iftar yapan ve aile ile sohbet eden Vali Özçimen, bu ziyarette kendisinden forma isteyen üç kardeşe verdiği sözü tuttu. Gökhan, Barış Durmuş ve Muhammed kardeşler, Galatasaray'ın formalarını, Vali Özçimen'in evlerine iftar misafiri olduğunda istemişlerdi. Derslerini soran ve karnelerinin iyi olduğunu öğrenen Vali Özçimen, Galatasaray'ın yeni sezon formalarını kendilerine hediye edeceğinin sözünü vermişti.

Üç kardeşe formalar alan Vali Özçimen, geleceğimizin teminatı olan çocuklara ne kadar hizmet edilirse, ne kadar eğitim verilirse ileride bunun meyvelerinin toplanacağını kaydetti. Çocuklarının hayallerinin de son derece masum istekler olduğunu kaydeden Özçimen, "Onların mutluluğunu görünce birden o mutluluk bizlere geçiyor. Onlar mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz. Onlara ne alsak, ne verirsek azdır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2013, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124