VALİ ÖZÇİMEN’DEN BAYAN MİLLİ FUTBOL TAKIMINA ZİYARET

Vali İbrahim Özçimen, ilimize gelen ve Futbol Federasyonu tarafından ülke genelinde gözlem altına alınarak Bayan Futbol Milli Takımına seçilecek olan öğrencileri ziyaret etti.   Vali İbrahim Özçimen,...

VALİ ÖZÇİMEN’DEN BAYAN MİLLİ FUTBOL TAKIMINA ZİYARET

Vali İbrahim Özçimen, ilimize gelen ve Futbol Federasyonu tarafından ülke genelinde gözlem altına alınarak Bayan Futbol Milli Takımına seçilecek olan öğrencileri ziyaret etti.

 

Vali İbrahim Özçimen, Bayan Futbol Milli Takımına seçilecek olan öğrencileri ziyaret etti. Ziyarete Rektör Yardımcısı Mehmet Bahar, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ve Boluspor Yönetim Kurulu da katıldı.

Vali Özçimen’e bilgiler veren Bayan Futbol Milli Takım Antrenörü Kadın Futbolu Geliştirme Uzmanı Necla Güngör, “Burada Federasyonumuzun ülke genelinde gözlem altına aldığı 31 ilden 82 öğrenci bulunmakta. Bu öğrencilerimizi futbol köylerinde 2 yıl boyunca takip ediyoruz ve daha sonra başarılı çocuklarımızı U15 ve U17 milli takımlarımıza çıkartıyoruz. Şu anda futbol köylerimizden yetişen ve U15 milli takımımıza kazandırdığımız 11, U17 milli takımına kazandırdığımız 12 futbolcumuz var” dedi. Vali Özçimen Öğrencilerin kaldıkları yer ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bayan Futbol Milli Takım Antrenörü Necla Güngör’ün Vali İbrahim Özçimen’e plaket vermesinin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129