Varlıer “Boluspor’un kalesi emin ellerde”

Boluspor kaleci antrenörü Mehmet Varlıer, Eser Altın’ın sakatlığı ve öğrencileri Serdar Kulbilge, Eser Altın ve Beycan Kaya’nın performansları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.   Boluspor...

Varlıer “Boluspor’un kalesi emin ellerde”

Boluspor kaleci antrenörü Mehmet Varlıer, Eser Altın’ın sakatlığı ve öğrencileri Serdar Kulbilge, Eser Altın ve Beycan Kaya’nın performansları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Boluspor kelci antrenörü Mehmet Varlıer “Üç kalecimde karakter, kişilik olarak hepsi çok iyi. Çalışma performansları iyi. Talihsiz goller her kaleci yiyebiliyor. Bizlerde yiyebiliriz. Bizler camia olarak sahip çıkmamız gerekiyor” dedi. Varlıer sözlerini şöyle sürdürdü “Öncelikle Eser’in ağır sakatlığı camiamızı ve bizleri çok üzdü. Kendisinin ağır bir ameliyattan sonra, düz koşuya başlaması bizleri çok mutlu etti. Eser formdaydı. İyi oynarken sakatlandı. Serdar’ın bu haftaki sakatlığı talihsizlik. Oyunun başında dizine aldığı bir darbeyle bir sıkıntı yaşadı. Maçı sakat, sakat tamamlamak zorunda kaldı. İyi bir performans sergiledi. Boluspor’un kalecilerinden antrenörleri olarak çok memnunum. Üç kalecimde karakter, kişilik olarak hepsi çok iyi. Çalışma performansları iyi. Talihsiz goller her kaleci yiyebiliyor. Bizlerde yiyebiliriz. Bizler camia olarak sahip çıkmamız gerekiyor. Boluspor’un kalede sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Eser’de yakında topla çalışmalara başlayacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124