VEDAT BUDAK KAMPA KATILDI!

Boluspor'da geçen sezonki komitenin listesinde olan ve iki dönemde de transfer komitesinde görev alan yönetici Dursun Kayman'ın uzun süreden beri takip edip, Boluspor'a kazandırdığı Diyarbakırspor'lu Vedat Budak ilk idmanına...

VEDAT BUDAK KAMPA KATILDI!

Boluspor'da geçen sezonki komitenin listesinde olan ve iki dönemde de transfer komitesinde görev alan yönetici Dursun Kayman'ın uzun süreden beri takip edip, Boluspor'a kazandırdığı Diyarbakırspor'lu Vedat Budak ilk idmanına çıktı. Genç oyuncu ilk çalışmasında takım arkadaşları ile çabuk kaynaşırken, uyum sorunu yaşamayacağı görüntüsü verdi. 

Kırmızı-beyazlı ekibin geçtiğimiz sezondan itibaren takip ettiği ve ligde düşen Diyarbakırspor'un alt yapısından yetişen genç ön liberosu Vedat Budak, ilk çalışmaya Diyarbakır'dan uçak olmadığı için katılamamış ve gece Boluspor tesislerine gelmişti.

Dün sabah takım arkadaşları ve teknik heyet ile tanışan Vedat ilk çalışmasını takımla birlikte yaptı. Takım arkadaşları ile çabuk kaynaşan Vedat için parlak bir oyuncu ifadeleri kullanıldı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133