Vedat, kendini geliyor!

Son haftalarda yükselen performansıyla göz dolduran genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, oyunda kaldığı süre içerinde sahada basmadık yer bırakmadı ama skoru değiştiremedi.   Her geçen hafta kendini...

Vedat, kendini geliyor!

Son haftalarda yükselen performansıyla göz dolduran genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, oyunda kaldığı süre içerinde sahada basmadık yer bırakmadı ama skoru değiştiremedi.

 

Her geçen hafta kendini bulan ve orta sahadaki mücadelesiyle göz dolduran Vedat Budak, Manisaspor maçında yine elinden geleni yaptı ama skoru değiştiremedi. Boluspor’un beraberlik golünün asistini yapan genç yetenek Vedat, oyunda kaldığı süre içersinde orta sahada basmadık yer bırakmadı. Zaman, zaman ileriye çıkarak gol arayan Vedat, istediği pasları atsa da skoru değiştiremedi.

Kendine geldi

Manisaspor maçında sahanın en iyilerinden biri olarak dikkat çeken Vedat Budak, 42’inci dakikada rakibinden sıyrılarak Cafercan’ın attığı golün pasını verdi. Sahada kaldığı süre içersinde bu asistle yetinmeyen genç yetenek Vedat, oyunda kaldığı süre içersinde rakip defansın arkasına attığı paslarla takım arkadaşlarına gol pozisyonlarına soktu. Vedat gelecek haftalar içinde umut verdi.  

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128