Veteranlar A Grubunda heyecan yüksek

Bu sene gazeteci-yazar Fevzi Duru anısına düzenlenen Veteranlar Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Salı günü A Grubunda oynanan maçlar büyük çekişmeye sahne olurken karşılaşmalarda atılan güzel goller izleyenlerden alkış aldı.

 Veteranlar A Grubunda heyecan yüksek

CEZAEVİ SONRADAN AÇILDI

Bu yıl 8.si düzenlenen Veteranlar turnuvasında A Grubunda Salı akşamı ilk maçta Cezaevi ile Karacasu karşılaştı. Her iki takımın mücadelesi görülmeye değerdi. Maç karşılıklı goller ile başladı. Kıyasıya mücadele eden her iki takımda maçı koparıp üç puanı almak istiyordu. Karşılaşmada bir ara durum 4-4 gelmesine rağmen Cezaevi takımı maçın son bölümlerinde arka arkaya goller bularak maçta farka gitmeyi başardı. Karşılaşmayı 7-4 kazanmayı bilen Cezaevi maçı mutlu bitiren taraf oldu.

ANAHTARCI EMİNSPOR FARK ATIYOR

Gecen yılın şampiyonu Anahtarcı Eminspor yoluna doludizgin devam ediyor. Kaliteli kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Anahtarcı Eminspor, ilk yarı ayrı ikinci yarı ayrı kadrolarla geniş kadrosunu iyi kullanıyor. Anahtarcı Eminspor, Sem-Mak ile karşılaştığı maçı rahat kazanmayı bildi. Maçın hemen başında erken goller bulan Anahtarcı, adeta gol oldu yağdı. Sem-Mak karşısında farka giden Anahtarcı Eminspor maçı 15-1 kazandı.

İKİ DENK TAKIMIN MAÇINDAN GOL SESİ ÇIKMADI

Denk kuvvetler olarak görünen maçta gol sesi çıkmadı. Sümer Saray ile Balaban Tarım arasında oynana maçta her iki takımda defansta hata yapmamak için mücadele ederken, rakip kalelerde gol atma başarısını da gösteremediler. Mütevazı kadroları ile dikkat çeken Sümer Saray takımı ile Balaban Tarım maçtan 0-0 berabere ayrıldılar.

ZOR MAÇI ÇELİKPENÇE KAZANDI

Veteranlar turnuvasının iki eski takımı hırsları ile maçlarda dikkat çekiyorlar. Geçtiğimiz yıllarda da hırslı futbolları ile bilinen Çelikpençe ile Baysal Medikal oynadıkları maçta iki takımda üç puanı istiyordu. Çelikpence rakibine oranla daha tecrübeli bir görüntü verirken bunu da maça yansıttı. Baysal Medikal, Çelikpence’nin gollerine engel olamayınca maç 4-2 sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2013, 20:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124