Veteranlar B Grubunda 29 gol atıldı

Fevzi Duru Veteranlar futbol turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Önceki akşam B Grubunda 4 maçın oynandığı turnuvada 5’inci karşılaşma rakibin sahaya çıkmamasından dolayı oynanmadı. Gecede 29 gol atılırken izleyenler zevkli karşılaşmalara tanıklık ettiler.

 Veteranlar B Grubunda 29 gol atıldı

ARÇELİK FARKA KOŞTU

Turnuvada yoluna uygun adımlarla devam eden Arçelik takımı, galibiyet serisine devam ediyor. Kalitesi ile rakiplerini kolay geçen Arçelik, Cengiz Ay İnşaatla ile karşılaştı. Günün ilk maçı olmasına rağmen zaman, zaman maçta sertlikler meydana çıktı. Turnuvaların final takımı olan Arçelik, skoru çabuk buldu. Cengiz Ay takımı kalesinde arka arkaya goller görünürken maçta da rakibi karşısında fazla direnemedi. Karşılaşma sonunda Arçelik rakibini 7-1 yenmeyi başardı.

MALİYE SAHAYA ÇIKMADI

Maliye takımı sahaya çıkmayınca Öz yapı hanesine 3 puan yazdırıp bu hafta iki galibiyetle derin bir nefes aldı.

Öz Yapı Maliye arasında oynanması gereken karşılaşmada Maliye takımı sahaya çıkmadı. İlk sezonunda başarılı bir grafik ortaya koyan Öz Yapı, çeyrek final maçı oynamaya şimdiden hazırlanırken, rakibi de sahaya çıkmayınca hanesine 3 puan yazdırıp fazla efor sarf etmedi. En yakın takipçisi Cengiz Ay’da mağlup olunca puan farkını maç oynamadan 4’e çıkarıp derin bir nefes aldı. Maç oynamayan Öz Yapı takımı kendi arasında çift kale maç oynayıp antrenman yaparken haftayı en karlı kapatan takımlar arasında yer aldı.

GEREDE ARBA RAHAT KAZANDI

Gerede Arba rahat kazandı. Mudurnu takımını 4-1 ile gecen Arba puanını 13 yükseltip Çeyrek finale adım, adım gidiyor.

Gerede Arba Mudurnu arasında oynan maç kolay geçti. Maçın hemen başlarında belki de turnuvanın en erken golü olurken Arba 1-0 öne geçti. Golden sonra beraberlik golü için Arba kalesine yüklenen Mudurnu takımı hemen beraberliği sağlarken maçta durum 1-1 oldu.

Beraberlik golü sonrası maçtan kopmayan Arba biraz daha kalitesini öne çıkarıp ikinci golü bulan taraf oldu. 2-1 daha sonra skor avantajını koruyan Arba Mudurnu karşısında iki gol daha bulup maçı 4-1 kazanmayı bildi.

BESK ACIMADI

Bu seneki turnuvanın hayal kırıklığını yaşatan tek takımı olan Bolu sigorta istediği sonuçları alamazken, BESK karşısında ağır bir yenilgi aldı.

Kadro kalitesi ile turnuvanın iddialı takımları arasında gösterilen Bolu Sigorta futbolu ile hayal kırıklığı yaratıyor. BESK ile karşılaşan Bolu Sigorta Çeyrek final için bir umut mu olur diye çıktığı maçta umduğunu bulamadı. BESK takımı karşılaşmaya hızlı başlarken arka arkaya goller buldu. 2-0 öne gecen BESK daha sonra kalesinde bir gol gördü. Bolu sigortaya göre sahada daha iyi koşup mücadele eden BESK adeta gecenin gol rekorunu kırarak maçı 11-3 kazanmasını bildi

KÇ’NİN BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

KÇ Takımı namaglûp serisine Daylan karşısında da devam etti. Maçı 2-0 kazanarak puanını 16 yaparak geceyi karlı kapadı.

Veteranlar turnuvasında gecenin son maçında K Ç ile Daylan karşılaştı. Turnuva da sadece bir beraberliği bulunan KÇ galibiyet serisine bir yenisini daha eklemek istiyordu. Daylan takımı başa baş mücadele etmesini başarsa da kalesinde gördüğü gollere engel olamadı. Karşılaşmayı KÇ takımı 2-0 kazanıp puanını 16 yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2013, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER