Veteranlar profesyonellere taş çıkartıyor

Bu yıl Merhum Gazeteci Fevzi Duru anısına düzenlenen Veteranlar Turnuvası Karaçayır Spor kompleksinde heyecanla oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Cuma akşamı A Grubu takımları arasında oynanan 5 karşılaşmada toplam 20 gol atıldı.

 Veteranlar profesyonellere taş çıkartıyor

ANAHTARCI EMİNSPOR HÜKMEN GALİP

Anahtarcı Emin- Ereğlispor’la ile oynanması gereken ilk karşılaşma Ereğli takımının ligden çekildiği için Anahtarcı Eminspor 3-0 hükmen galip sayıldı.

Günün ikinci karşılaşmasında Baysal Medikal ile Balan Tarım karşı karşıya gelirken, yan sahada ise Karacasu İ.Ö. takımı ile Kader Sigorta F Tipi başa baş bir mücadelede bulundu. Diğer karşılaşmada Karacasu, Çelikpençe takımı ile karşılaşırken diğer sahada Sümer Saray ile Gerede Bayer İnşaat mücadele etti. Günün son maçında ise Sem-Mak takımı ile Adliye ile mücadelesini sürdürdü.

BAYSAL MEDİKAL GALİBİYETİ KORUYMADI

Günün ilk karşılaşmasında Baysal Medikal, rakibi Balaban Tarım ile oynadığı karşılaşmada 1-0 öne geçmesine rağmen galibiyeti koruyamadı. Oynanılan 60 dakika sonunda rakibini 3-1 yenerek sahadan 3-1 galip olarak ayrıldı.

KADER SİGORTA F TİPİ DOLUDİZGİN

3 maçtır galibiyeti bulunmayan Karacasu İ.Ö, Kader Sigorta F Tipi ile mücadelesinde galibiyet alabilmek için iyi mücadele gösterdi ama iyi oyuncularının sahada olmaması neticesinde mücadelede mağlup olmaktan kurtulamadı. İki takımın mücadelesinde 3 gol atan takım Kader Sigorta F Tipi oldu. Kader Sigorta 3-0 lık galibiyet neticesinde 3. galibiyeti kazanarak 9 puanla cetvelinde 2. sıraya yerleşti.

KARACASU 1 ATTI 3 ALDI

Fevzi Duru Veteranlar Turnuvası A Grubunda mücadele Çelikpençe ve Karacasu takımı galibiyet için çıktıkları mücadelenin sonunda kazanan Karacasu oldu. Oynadığı 3 karşılaşmada 2 mağlubiyeti 1 galibiyeti bulunan Karacasu rakibini tek golle 1-0 yenerek ikinci galibiyetini bu maç da almış oldu.

MAÇTAN GALİP ÇIKMADI

İki takımın futbol mücadelesinde gol sesi çıkmadı. İki denk takım sahada iyi mücadele etmelerine rağmen bir türlü golü bulamadı. Defans oyuncuların kalelerini adeta kale gibi kapatmaları neticesinde gol olmadı ve mücadele 60 dakika sonunda 0-0 berabere tamamlanırken her iki takımda 1’er puanı paylaşmış oldular.

SEM-MAK ADLİYE’Yİ GOLE BOĞDU

Gecenin son karşılaşmasında Sem-Mak takımı ile Adliye takımı bir araya geldi. İki takımın mücadelesinde fileler 12 kez havalandı. Sem-Mak, maçta kendisinden güçsüz olan Adliye takımının kalesine 9 gol atarken kendi kalesinde 3 gol gördü. Maçın son düdüğü ile Sem-Mak Adliyespor’u 9-3 yenerek puan cetveline kazandığı 3 puanı kaydettirdi.

 

A Grubu 4. Hafta Sonuçları

Ereğli-Anahtarcı Emin: 0-3 (Hükmen)

Baysal Medikal-Balaban Tarım: 1-3

Karacasu İlk Öğ-Kader Sig.F Tipi: 0-3

Karacasu-Çelikpençe: 1-0

Sümer Saray-Bayer İnşaat: 0-0

Sem-Mak-Adliye: 9-3

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2013, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER