Veteranlar'da gruplar belli oldu

Bolu ASKF ve Futbol il temsilciliğinin yanı sıra taban birliklerinin geleneksel olarak her yıl düzenlenen Veteranlar futbol turnuvasının 11'incisi 25 Nisanda başlıyor. 16 takımın katıldığı turnuvada 8'er takımdan iki grup oluşturulurken, ilk maçlar 25 Nisan Pazartesi günü saat 19:30'da başlayacak.Turnuvaya geçtiğimiz haftalarda vefat eden Göynük İdman yurdu Başkanı İbrahim Akmeşe adı verildi.

 Veteranlar'da gruplar belli oldu

Haber: Volkan YILMAZ

Her sene gerçekleştirilen Veteranlar heyecanı 25 Nisan Pazartesi günü başlıyor. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen futbol turnuvası bir karnaval havasında geçerken bu sene düzenlenecek olan turnuvaya da yoğun bir ilgi var. 11'inci Veteranlar futbol turnuvası 25 Nisan Pazartesi günü ilk maçlar için takımlar sahaya çıkmaya hazırlanırken Veteranlar futbol turnuvasına 16 takım katılıyor. Her yıl geleneksel olarak yapılan turnuvalara isim verilirken bu senede geçtiğimiz haftalarda  vefat eden Göynük İdman Yurduspor başkanı İbrahim Meşe adı verildi.

Turnuva ile ilgili kısa bir açıklama yapan futbol İl temsilcisi Cemalettin Metin Şunları İfade etti. Bu yılda yine karnaval havasında bir turnuva gerçekleşecek yoğun bir katılım var 16 takım turnuvaya katılmak için baş vurdu ben şimdiden tüm katılacak takımlarımıza başarılar diliyorum. Maçlara da futbol severlerin ilgisini bekliyoruz herkes Karaçayır’a davetlidir .

A Grubu                                               B Grubu

Akkent Toar Yapı                        Özel Nefro Diyaliz               

Güzel Sur İnşat                            Bolu Ekspress

Cengiz Ay İnşaat                         Efe İnşaat

Köroğlu Beton                             Sem Mak

Bolu GMSK                                  Sümer Saray

Bolu Hazır Beton                        Saray 2 Pastanesi

Öz Yapı Mimarlık                        Çelikpençe

Çağsu Hastanesi                         Demaş Anahtarcı Emin

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128