Veysel, Atacan ve Orhan inanıyor!

  Ziraat Türkiye Kupası maçında Süper Toto Süper Lig takımlarından K.Karabükspor’la karşılacak olan Boluspor, Ankara’ya gitti. Bugün öğleden sonra tesislerden hareket eden Boluspor’da...

Veysel, Atacan ve Orhan inanıyor!

 

Ziraat Türkiye Kupası maçında Süper Toto Süper Lig takımlarından K.Karabükspor’la karşılacak olan Boluspor, Ankara’ya gitti.

Bugün öğleden sonra tesislerden hareket eden Boluspor’da tecrübeli oyuncu Veysel Cihan, Atacan Öztürk ve Orhan Ak yaptıkları açıklamada turu çeceklerine inandıklarını ifade ettiler.

Tecrübeli santrafor Veysel Cihan yaptığı açıklamada “Engelleri bir bir aşarak buraya kadar geldik. Süper Lig’de ikinci devrenin flaş takımıyla karşılaşacağız. Onlarda bizde çıkıştayız. Mücadele gücü yüksek bir maç olacak. İnşallah taraftarımızın desteğiylede bu karşılaşmadan galip geleceğimizi düşünüyorum. Takım olarak buna inanıyoruz” dedi.

Tecrübeli eldiven Atacan Öztürk “Rakibimiz gücünü biliyoruz. İkinci yarı çıkış yakaladılar. Bizimde bir çıkışımız var.  Zorlu bir karşılaşma bizi bekliyor. Kazanacığımıza inanıyoruz” dedi.  

Tecrübeli defans oyuncusu Orhan Ak ise “Haftalardır süren bir çıkışımız var. Rakibimiz liginde ikinci devre bir çıkış yakaladı. Zor bir karşılaşma olacak ama bunun üstünden geleceğimizi düşünüyorum. Bizlerde bir çıkış içersindeyiz. Tarafatarımızın desteğiylede bu turuda geçecemize inanıyoruz” dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128