Veysel Cihan'dan İddialı Sözler..

Boluspor'un tecrübeli forvet oyuncu Veysel Cihan, "Kötü oynasak da kazanabilecek bir kadromuz var. Şu anki bulunduğumuz duruma kötümser olarak bakmıyorum. Şampiyonluğun en büyük adayı Boluspor'dur" dedi.   İlk...

Veysel Cihan'dan İddialı Sözler..

Boluspor'un tecrübeli forvet oyuncu Veysel Cihan, "Kötü oynasak da kazanabilecek bir kadromuz var. Şu anki bulunduğumuz duruma kötümser olarak bakmıyorum. Şampiyonluğun en büyük adayı Boluspor'dur" dedi.

 

İlk devrenin son 3 maçını kazanarak zirveyi ele geçirmek istediklerini ifade eden Veysel Cihan, "Bolu'ya ilk geldiğimde söyledim. Her şeyi bütün olarak ele almak gerekiyor. Takım olarak baktığımızda çok genç bir takıma sahibiz. Sezon içinde inişler çıkışlar tabii ki olacaktır. Bu dalgalanmalar belli bir süre daha devam edebilir. Şu anki en büyük amacımız; devreyi iyi bir şekilde bitirip, 2'nci devreye de daha güçlü bir şekilde girmek" diye konuştu.

 

“Şampiyonluğun en büyük adayıyız”

Boluspor'un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu ifade eden Veysel, "Sezonu da aynı güzelliklerde tamamlama planındayız. Kötü oynasak da kazanabilecek bir kadromuz var. Önemli olan zorlu süreçlerde mücadeleyi bırakmadan 3 puanı almaktır. Şu anki bulunduğumuz duruma kötümser olarak bakmıyorum. Birkaç maç kazanırsak tekrar zirveye çıkabiliriz. Önümüzdeki son 3 maçı iyi taktiklerle kazanarak tekrar zirveye çıkmak istiyoruz. Şampiyonluğun en büyük adayı Boluspor'dur" diye konuştu.

 

Kaynak: www.bolusampiyon.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128