Veysel senin için kilolu diyorlar!

Boluspor'un yeni transferlerinden Veysel Cihan'la bir yemekte tanışan eski başkan Yılmaz Becikoğlu esprileri ile herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Tecrübeli oyuncuyla yakından ilgilenen Becikoğlu Veysel'e başarılar diledi.   Kırmızı-beyazlı...

Veysel senin için kilolu diyorlar!

Boluspor'un yeni transferlerinden Veysel Cihan'la bir yemekte tanışan eski başkan Yılmaz Becikoğlu esprileri ile herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Tecrübeli oyuncuyla yakından ilgilenen Becikoğlu Veysel'e başarılar diledi.

 

Kırmızı-beyazlı ekibimizin onuruna bir yemek veren eski başkan Yılmaz Becikoğlu yemeğe biraz gecikse de, hem oyunculara hemde teknik heyet ve yöneticilere tek tek hoş geldiniz diyerek ev sahipliği yaptı. Futbolculardan son olarak Veysel'le sohbet eden Becikoğlu "Ula uşağım göbeğe noldi, hani senin için kilolu diyorlardı" diyerek takılırken, kendisine yanlış bilgi verildiğini dile getirdi.

"Veysel atsın ben sevineyim"

Veysel'in zamanında Trabzonspor'a kritik bir gol atarak bordo mavili takımı şampiyonluktan ettiğinin hatırlatılması üzerine ise koyu bir Trabzonspor'lu olan Becikoğlu "O zaman o zamandı, atacak tabi. Şimdi Boluspor forması ile herkese gol atsın. En çok ben sevinirim" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128