banner120

Voleybolculara moral yemeği

Bolu Belediyesi Bayan Voleybol takımına İş Adamı Murat Biltekin tarafından moral yemeği düzenlendi. Yemekte oldukça keyifli görünen voleybolcular bol, bol sohbet ederek, moral depoladılar.   Chicolatte Cafe’de...

Voleybolculara moral yemeği

Bolu Belediyesi Bayan Voleybol takımına İş Adamı Murat Biltekin tarafından moral yemeği düzenlendi. Yemekte oldukça keyifli görünen voleybolcular bol, bol sohbet ederek, moral depoladılar.

 

Chicolatte Cafe’de verilen yemeğe, Bolu Belediyesi Voleybol Takımı Başkanı Basri Gökdemir, Başkan Yardımcısı Naim Ayhan, Antrenör Hamit Özdamar, Voleybol İl Temsilcisi Erdem Yılmaz, İş Adamı Murat Biltekin ve sporcular katıldı. Yemekte yapılan konuşmalarda ise, başarı ve destek temennilerinde bulunuldu.  Chicolatte Cafe’de yemeğin ardından açıklamalarda bulunan İş Adamı Murat Biltekin, Bolu Belediyesi Voleybol Takımı Başkanı Basri Gökdemir, Voleybol İl Temsilcisi Erdem Yılmaz, herkesimin özellikle iş adamlarının salon sporlarını desteklemeleri gerektiğinin söylediler.

Biltekin “Herkes ilk önce futbol’u düşünüyor”

İş Adamı Murat Biltekin yaptığı açıklamada “Bu genç arkadaşlarımızı herkesin desteklemesini yanlarında olmaya davet ediyorum. Bütün iş adamlarının salon sporlarını desteklemesini istiyorum” dedi. Biltekin sözlerine şöyle devam etti “İlk önce şunları söylemek istiyorum. Herkes ilk önce futbol’u düşünüyor. Futbol’u konuşuyor. Ben baktım salon sporlarına fazla rağbet yok. Bende daha önce hem basketbol hem de voleybol seyretmeyi düşünüyordum. Elimize böyle bir fırsat böyle bir teklif geldi. Bende böyle bir yemeği uygun gördüm. İyi bir organizasyon yapabileceğimizi söyledim. Sağ olsun Chicolatte Cafe’de bize bu konuda destek oldu. Bu konuda ben çok sevinçliyim, mutluyum. Bu genç arkadaşlarımızı herkesin desteklemesini istiyorum. Bütün iş adamlarının salon sporlarını desteklemesini istiyorum”

Gökdemir “Bolu halkını maçlarımıza bekliyoruz”

Bolu Belediyesi Voleybol Takımı Başkanı Basri Gökdemir, “Ben şahsım adına aynı zamanda Boluspor Yönetim kurulundayım. Ama her şeyin futbol olmadığını, göstermek amaçlı Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nı destekliyoruz. Bu noktada takımımızın lig’lerdeki mücadelesini sonuna kadar devam ettireceğiz. Hedefimiz Bolu’nun ismini her platformda voleybol olsun, futbol olsun, basketbol olsun her branşta duyurmaktır. Diğer iller neticesinde Ulusal bazda çalışmalar yaparak, kendimizi tanıtmak istiyoruz” dedi.

Başkan Gökdemir Bolu kamuoyundan beklentilerini de şu şekilde belirtti“Bizim iki hafta da bir Bolu’da maçımız olacaktır. Bolu halkını maçlarımıza bekliyoruz. Maçlarımızın dışında antrenmanlarımıza her gün devam ediyor. Bu antrenmanlara gerekli ilgiyi gösterirlerse bizleri sevindirirler. Bolu’nun ismini duyurmak için herkesin desteğine ihtiyacımız var”

Yılmaz “Bolu adını duyurabilecek konumdadır”

Voleybol İl Temsilcisi Erdem Yılmaz ise duygularını şu şekilde dile getirdi “ 6 yıldan bri bu görevi yürütmekteyim. Kendim aslen Devlet Memuruyum. Bu iş gönül işi. Aslında salon sporları, futbolun gerisinde kaldığı için az desteklenen branşlar olarak göze çarpıyor. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın, Vekillerin desteği, İl Müdürümüz Suat Çelen’in büyük gayretleri sonucu ciddi anlamda salon sporlarında atağa geçileceğini düşünüyorum. Kısa vade de düşünmemek lazım, önümüzdeki 5 yıllık süreçte meyvesini vereceğini düşünüyorum. Bana göre Bolu, Dünya’da salon sporları’nda adını duyurabilecek konumdadır. Hem fiziki hem de lokal olarak, çok iyi şartlara sahip. Bizde elimizden geldiği kadar destekleyeceğiz. Benim tek isteğim, Bolu halkının bu organizasyonlara ilgi göstermesi salonları doldurmasıdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124