Yalçın “Süper Lige çıkmak istiyoruz”

Ekibimiz Boluspor’un en tecrübeli oyuncularından birisi olan tecrübeli stoper Serkan Yalçın, Antalya kampında gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin sorularına içtenlikle cevap veren Yalçın “Takım arkadaşlarımla her şeye inandık. Bunu başarmak içinde gücümüz var. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

 Yalçın “Süper Lige çıkmak istiyoruz”

Haber: Hamza TÜRDÜ

İkinci yarı öncesinde, ilk yarıda kaybettiği puanları telafi etmek isteyen ekibimiz Boluspor, sıkı bir antrenman programıyla ligin ikinci devresinde yani ligin 17’inci haftasın oynayacağı Orduspor karşılaşması hazırlıklarına devam ediyor. Sezon başında Akhisar Belediyespor’dan transfer edilen Serkan Yalçın, Antalya kampında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yalçın “Boluspor’un daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Transfer şart. İyi oyuncular geldikçe, insanında güveni daha çok geliyor. Ligin ikinci yarısında maç içinde daha az sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum” dedi.

HER ŞEYE İNANDIK

Boluspor’u ikinci yarıda daha iyi yerlere getirmek istediklerini ifade eden, tecrübeli defans oyuncusu Serkan Yalçın “Hava şartları burada Bolu’ya nazaran daha iyi. Ama artık herkes işin bilincinde. Kim ne yapması gerektiğini biliyor. İkinci yarıya en iyi şekilde başlamak istiyoruz. Öyle de götürmek istiyoruz. Boluspor’u en iyi yerlere getirmek istiyoruz. İnşallah bunu başarırız. Takım arkadaşlarımla her şeye inandık. Bunu başarmak içinde gücümüz var. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz” diye konuştu.

3 VEYA 4 TRANSFER ŞART

Devre arasında en az 3-4 tane tecrübeli oyuncu alması gerektiğini ifade eden tecrübeli oyuncu şunları dile getirdi “Transfer olması lazım. Takımın bir yerlere gelmesi için transfer şart. 3-4 tane daha adam gelirse, takım için daha iyi olur. Tecrübeli olursa, çünkü gençlerin tecrübeli oyuncuları gördüğünde onlardan birçok şey öğreneceklerini tahmin ediyorum. Daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Transfer şart. İyi oyuncular geldikçe, insanında güveni daha çok geliyor. Eğer bu transferler gerçekleşirse, maç içinde daha az sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

PLAY-OFF’A KALMA ŞANSIMIZ VAR

İlk yarıda topladıkları 17 puanın kendileri için pek bir şey ifade etmediği dile getiren Yalçın, açıklamasına şöyle devam etti “Şu an topladığımız puan sıkıntılı görünüyor. Ama biz birbirimizi biliyoruz. Bunu sahaya son maçlarda yansıtamadık. Yeni arkadaşlarda geldikçe puanı artırmayı hedefliyoruz. Yukarıdaki takımlarla çok puan farkı yok. Play-off’a kalma şansımızda var, aşağıya inme şansımızda var. Biz aşağıya inmeyi düşünmüyoruz, her zaman yukarı çıkmayı hedefliyoruz. 17 puan bizim için pek bir şey ifade etmiyor. Çünkü yukarıdaki takımları yakalamamız lazım” şeklinde konuştu.

SÜPER LİGE ÇIKARMAK İSTİYORUZ

İkinci yarıda Boluspor camiasına da mesaj veren tecrübeli defans oyuncusu Serkan Yalçın sözlerini şöyle tamamladı “Bize inansınlar, güvensinler. Boluspor’u en iyi yerlere getirmek için çabalıyoruz. İnşallah hak ettiği yer olan süper lige çıkarmak istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128