Yamaner “Dev adamlara yürekten inanıyorum”

Boluspor kulübü Basketbol şubesi başkanı Fatih Yamaner karşılaşma sonrası basın mensuplarına kısa bir değerlendirme yaparken “Bu yol dikenli bir yol. Ama sonunda bir gül bahçesi var” dedi.   Boluspor...

Yamaner “Dev adamlara yürekten inanıyorum”

Boluspor kulübü Basketbol şubesi başkanı Fatih Yamaner karşılaşma sonrası basın mensuplarına kısa bir değerlendirme yaparken “Bu yol dikenli bir yol. Ama sonunda bir gül bahçesi var” dedi.

 

Boluspor kulübü Basketbol şubesi başkanı Fatih Yamaner 57-64’lük Adanaspor yenilgisi sonrası basın mensuplarına maçı değerlendirdi. Başkan Yamaner yaptığı açıklamada “Öncelikle hafta içi yapmış olduğumuz çağrıya kulak veren ailecek karşılaşmaya gelen Boluspor taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Onlara bu coşkuda galibiyet armağan etmek arzumuzdu. Fakat spor yöneticiliği yapıyoruz, kazanmak kadar kaybetmekte var. Ben 12 dev adamımıza yürekten inanıyorum. İlk maçta 11 sayılık bir avantajımız vardı. Bu yol dikenli bir yol. Ama sonunda bir gül bahçesi var. Ben ümit ediyorum ki bu 12 dev yaren sonun da bu ipi göğüsleyecektir. Artık söyleyecek bir şey yok. Taraftar yönetim gerekeni yaptı bundan sonraki süreçte top onlarda ve benimde inancım tam. En ufuk bir eksilme yok. Allah’ın izni ile sonunda mutluluk görüyorum. Siz değerli basın kuruluşlarımıza da desteğiniz için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER