banner120

Yamaner, Bu iş gönül işi, yürek işi!

Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basketbol Şube Sorumlusu Fatih Yamaner zorlu Adanaspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu. Yamaner “ Bu iş gönül işi, yürek işi. Para işi değil. Herkese desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Yamaner, Bu iş gönül işi, yürek işi!

Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basketbol Şube Sorumlusu Fatih Yamaner, 75-66’lık Adanaspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu. Açıklamalarına yerel basına teşekkür ederek başlayan Yamaner “Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Olmayan bir şeyi önce tutuşturdunuz. Sonra yaktınız. Şimdi yangın var. Sizlere bakıyorum hepiniz benim gibi terlemişsiniz. Önce yerel basına teşekkür ediyorum” dedi.

HERKES ÇOK EMEK VERDİ

Burada bizler inandık. Atalay Gemen çok kaliteli bir teknik direktör. Yardımcı hocaları Ahmet Gülen, Cihan hocam, Tarık, Yusuf masörümüz hepsi muhteşem bir ekip. Basketbol’daki 12 dev adamımız hepsi benim kardeşim. Menajerimiz Sacit Kilitçi’ye de bir teşekkürüm var çok emek verdi.

UNUTTUKLARIM HAKLARINI HELAL ETSİN

Basketbol yürütme kurulundaki bütün arkadaşlarıma havacılık kulübünde başladık buraya kadar geldik. Dimdik yanımdalar. Bir teşekkür de dürüst insan kulüp başkanımız Abdullah Abat’a. Bürokratlarımıza çok teşekkür ediyorum. 3 Milletvekilimiz var ama Ali Ercoşkun ve Tanju Özcan buradalar. Keşke Fehmi Küpçü’de yanımızda olsaydı. Valimiz İbrahim Özçimen burada olacaklardı. Varlığını tüm sezon hissettik. Belediye Başkanımız bütün deplasmanlara her hafta Boluspor’a iki tane araç veriyor. Onun sayesinde her deplasmana gittik. İl müdürümüz Suat Çelen her aşamada desteğini hissettirdi. Unuttuğum insanlar vardır ancak haklarını helal etsinler.

AHMET BAYSAL’IN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM

Bugün İzzet Baysal Şükran Günleri. Burada Ahmet Baysal var. İzzet Baysal’ı bu kadar bizlere sevdiren, yüreği Bolu kadar büyük olan Ahmet Baysal’ın ellerinden öpüyorum.

ŞAMPİYON OLARAK ÇIKACAĞIZ

Bu iş gönül işi, yürek işi. Bütçe işi olsaydı. Biz burada kazanamazdık. Ben buraya kazanmak için gelmedim. Kaybetseydik de sevinecektim. İnşallah lige çıkacağız artık. Şampiyon olarak çıkacağız.

ASLAN PAYI BÜYÜK BOLUSPOR TARAFTARININ

Ve en büyük olayı en sona sakladım. En büyük Boluspor taraftarı. Yarenler, Cadde14, 1965 Derneği ve Bolusporlular Topluluğu onlara sonsuz teşekkürler. Bizlere çok büyük destek oldular. Haklarını helal etsinler.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2013, 03:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124