Yarenler “Boluspor Camiası Büyük Bir Ailedir”

Yarenler Taraftarlar Derneği resmi internet sitelerinden yaptığı basın açıklamasıyla Akhisar maçı öncesi yaşananların basında abartıldığını belirtti.   Açıklamada Akhisar Belediyespor maçı öncesinde...

Yarenler “Boluspor Camiası Büyük Bir Ailedir”

Yarenler Taraftarlar Derneği resmi internet sitelerinden yaptığı basın açıklamasıyla Akhisar maçı öncesi yaşananların basında abartıldığını belirtti.

 

Açıklamada Akhisar Belediyespor maçı öncesinde deplasmana gidiş-geliş ile ilgili Boluspor yönetimi ile yaşanılan bir takım sıkıntıların abartıldığı gibi olmadığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi “Taraftarlarımızın Boluspor ile karşı karşıya gelmesi ya da kasıtlı olarak getirilmeye çalışılması yanlış bir harekettir. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği her ortamda yanlışlıkların üzerine gidebilecek ve medeni bir şekilde mücadele edebilecek güce sahiptir.

Bu yoldaki inancını da Boluspor’un her ortamda başarılı olması düşüncesinden almıştır. Boluspor ile Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği arasında çatışma yaratılıp, bu kaos ortamından beslenmek isteyenler var ise her kim olursa olsun karşısında bizleri bulacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizlerin alacağı her karar göstereceği her davranış Boluspor’un menfaatleri doğrultusunda olacaktır ve bu konuda her Yaren Boluspor’un başarısını isteyenler ile istemeyenleri gözlemektedir. Boluspor camiası büyük bir ailedir. Takımımızın içinde bulunduğu durum sorunları kendi içimizde halletmemizi gerektirmektedir. Kol kırılır, yen içinde kalır düşüncesiyle hareket etmemiz bizlerin ve takımımızın menfaati doğrultusundadır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128