YARENLER BÜYÜK ŞOVA HAZIRLANIYOR!

Yarenler büyük şova hazırlanıyor. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği Başkanı Sinan Akyol ve Basın Sözcüsü Reha Çetinkaya sır vermiyor, bu dev organizasyon Yarenler tarafından düzenlenecek.    Bolulu...

YARENLER BÜYÜK ŞOVA HAZIRLANIYOR!

Yarenler büyük şova hazırlanıyor. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği Başkanı Sinan Akyol ve Basın Sözcüsü Reha Çetinkaya sır vermiyor, bu dev organizasyon Yarenler tarafından düzenlenecek. 

 

Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği, “Yük olmaya değil yük almaya geliyoruz’ sloganıyla kulübümüze gelir getirecek bir organizasyona imza atacak.

Yarenler’in lideri Sinan Akyol, “Bolu’da Boluspor için yapılmayanı yapmak istiyoruz. Bu konu hakkında uzun süredir yürüttüğümüz istişareler sonunda olumlu tepkiler aldık. Fakat daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Bu organizasyonun içeriğini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Bolusporumuz için önemli bir katkı sağlayacak projeye tüm Bolu halkının büyük bir coşkuyla katılmasını bekliyoruz” dedi.

Yarenlerin Basın Sözcüsü Reha Çetinkaya ise, “Bizlerin derneğimizi kuruluş amaçlarından biri olan ‘yük olmaya değil yük almaya geliyoruz’ sloganı yapılacak olan organizasyonumuzla pekiştireceğiz. Boluspor her şeyin en iyisine layık. Her şey Boluspor için” diye konuştu.

Organizasyon ile bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacağı ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128