YARENLER TOPLANTIYA KATILMADI… PEKİ NEDEN?

Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ekrem Yücel hem dernek yönetimini tanıtmak hem de tek tribün için bir adım atılması için bütün dernekleri Ortaklar Otel’de akşam yemeğine davet etti.  Yemeğe,...

YARENLER TOPLANTIYA KATILMADI… PEKİ NEDEN?

Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ekrem Yücel hem dernek yönetimini tanıtmak hem de tek tribün için bir adım atılması için bütün dernekleri Ortaklar Otel’de akşam yemeğine davet etti.  Yemeğe, 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 Taraftar Grubu katılırken, Yarenler katılmadı. Ekrem Yücel, “Yarenleri davet ettim ama katılmadılar. Kendileri bilir. Geçen haftalarda ‘Tek ses tek yürek’ diye açıklama yapıyorlar şimdi de gelmiyorlar” dedi.

Boluspor taraftarı arasındaki soğuk rüzgârlar yine gün yüzüne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz ay kongre yaparak yönetimini oluşturan Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ekrem Yücel, taraftarları bir araya getirmek için bir çalışma başlattı. Yücel hem kendi yönetimini tanıtmak hem de tek tribün amacıyla dernek başkanlarını ve üyelerini Ortaklar Otel’de yemeğe davet etti.

 “HANİ 'TEK SES TEK YÜREK' İSTİYORLARDI”

Buraya kadar her şey normal Ancak yemeğe Yarenler katılmayınca ortam biraz gerildi. Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ekrem Yücel, Yarenlerin liderlerini özellikle aradığını iddia ederek, “Ben görevimi yaptım. Benim amacım sadece tribünde daha fazla güçlü olabilmemiz için böyle bir yemek düzenledim. Ancak Yarenler’den kimsenin gelmemesine şaşırdım. Geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak "Tek ses tek yürek" demişlerdi. Böyle mi tek ses olacaklar. Bir yerden ses çıksın istedim. Sadece aradaki dargınlıklar küskünlükler kaldın birlik beraberlik olmasını istedim. Ama bundan sonra herkes kendi işine baksın” diyerek tepki gösterdi.

Yaklaşık 40 taraftarın katıldığı toplantıda karşılıklı görüşler dile getirildi.

Kaynak: www.bolusampiyon.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128