“Yarınların Umudu” kupalarını aldı

ÇOGEP “Yarınların Umudu” Projesi Ortaokullar Arası Voleybol Turnuvası dün oynanan final ve dostluk maçıyla sona erdi. 3 gün süren turnuvada küçükler kategorisinde Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 1.olurken, Yıldızlarda Abant İlköğretim Okulu 1.oldu.

 “Yarınların Umudu” kupalarını aldı

Haber: Hamza TÜRDÜ

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yarınların Umudu” projesi Ortaokullar Arası Voleybol Turnuvası dün oynanan müsabakalarla sona erdi. 17 Temmuz Spor Salonunda düzenlenen turnuvada Mevlana, İnkılâp, Mehmet Akif Ersoy, Cumhuriyet, Abant, Milli Egemenlik, Atatürk ve Koç Ortaokulu öğrencileri birbirleriyle yarıştı. Turnuva öncesi sporcu öğrencilere İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından forma, ayakkabı ve şort hediye edildi.

FİNAL MAÇI NEFESLERİ KESTİ

Diğer tüm rakiplerini geride bırakarak adını finale yazdıran Mehmet Akif Ersoy ve Atatürk Ortaokulu karşı karşıya geldi. 3 set üzerinden oynanan karşılaşmada 1.seti alan Atatürk rakibi karşısında 1-0 öne geçti. 1-0 önde olmanın avantajını kullanmak isteyen ve servislerden sayılar kazanmak isteyen Atatürk Ortaokulu ikinci seti kaybetti ve bu seti kazanan Mehmet Akif Ersoy skoru 1-1’e getirdi. Maçın üçüncü ve son setinde iki ekipte maça kontrollü başlasa da Mehmet Akif Ersoy takımı servis atışından kazandığı sayılarla bu seti de kazanarak sahadan 2-1 alıp ayrıldı ve küçükler kategorisinde 1.oldu.

DOSTLUK MAÇI ABANT ORTAOKULU’NUN

Turnuvanın son maçında Yıldızlar kategorisinde 1.olan Abant Ortaokulu ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Takımı karşı karşıya geldi. Dostluk ve centilmenlik içinde geçen maçta kazanan Abant Ortaokulu oldu. İlk seti kazanan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Takımı diğer iki sette rakibine üstünlük sağlayamadı ve son iki seti kazanan Abant Ortaokulu sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Turnuva sonrası ilk 4 takıma kupa ve turnuvaya katılan tüm takımlara kupa, madalya, anahtarlık ve çikolata takdim edildi.

 

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ

Mehmet Akif Ersoy

Atatürk Ortaokulu

Mevlana Ortaokulu

YILDIZLAR

Abant Ortaokulu

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2014, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER