Yasin’den gümüş madalya

Mavi Dalgalar Spor Kulübü Karate sporcusu Yasin Kocaman 2012-2013 Karate Ligi 2.Etap Müsabakalarında grubunda ikincilik kazandı.   Mimar İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi olan Yasin Kocaman 10 Kasım Cumartesi...

Yasin’den gümüş madalya

Mavi Dalgalar Spor Kulübü Karate sporcusu Yasin Kocaman 2012-2013 Karate Ligi 2.Etap Müsabakalarında grubunda ikincilik kazandı.

 

Mimar İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi olan Yasin Kocaman 10 Kasım Cumartesi günü Adapazarı'nda düzenlenen ve Bolu, Düzce, Sakarya, Kocaeli, Yalova, Eskişehir, Bursa, Balıkesir illerinden birçok başarılı spor kulübünün katıldığı ve sporcu katılımının yüksek olduğu müsabakalarda rakiplerine üstünlük sağlayarak grubunda gümüş madalya kazandı. 1998 doğumlular 57 Kg. da Bolu’ya gümüş madalya kazandıran sporcumuzun müsabaka koçluğunu sporcusu gibi Mimar İzzet Baysal Lisesinden mezun Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 4. sınıf öğrencisi, 2. Kademe Karate Antrenörü İbrahim Damar yaptı. 2012-2013 Karate Ligi 6 maçtan oluşuyor ve 6. (final) maçında genel lig başarı tablosuna göre başarılı sporculara kupa ve madalya veriliyor. Ardından bu sporcular M.E.B. Okullar Arası ve Federasyon Türkiye Şampiyonalarına katılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128