Yaşlı Kurt Boluspor yolunda!

Özcan Kızıltan ile yollarını ayıran Boluspor, son olarak Çaykur Rize'yi çalıştıran Hüseyin Kalpar'la görüşüp prensipte anlaşmaya vardı ve son bir görüşme için Bolu’ya davet etti....

Yaşlı Kurt Boluspor yolunda!

Özcan Kızıltan ile yollarını ayıran Boluspor, son olarak Çaykur Rize'yi çalıştıran Hüseyin Kalpar'la görüşüp prensipte anlaşmaya vardı ve son bir görüşme için Bolu’ya davet etti.

 

Tecrübeli teknik adam Hüseyin Kalpar’a telefonla ulaşan spor muhabirimiz Hamza Türdü, sıcağı sıcağına ilk bilgileri aldı. Boluspor’la akşam saatlerinde telefonla bir görüşme yaptığını belirten tecrübeli teknik adam “Evet Boluspor’la bir görüşme yaptım ve Bolu’ya davet edildim. Yarın (Çarşamba) Bolu’ya geleceğim. Prensipte anlaşma sağladık. Boluspor yönetimiyle son bir görüşme yaparak ortak noktayı bulursak anlaşma sağlayacağız. Yönetimin bizden istekleri var tabiki ama bizimde onlardan isteklerimiz olacak. Yarın son kez oturup konuşacağız anlaşma sağlanırsa Boluspor’un başarısı için çalışmaya başlayacağız. İnşallah hayırlısı olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128