Yavru Kartallar ‘Yavru Aslanları’ devirdi!

Hafta sonunda Bolu Beşiktaş Spor Okulu ve Bolu Galatasaray Spor Okulu futbol takımları Ali Baba Halı Saha Tesisleri’nde karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmalarda Beşiktaş Spor okulu rakibi Galatasaray Spor okulunu 2-0 mağlup etti ve gülen taraf yavru kartallar oldu.

 Yavru Kartallar ‘Yavru Aslanları’ devirdi!

Haber: Hamza TÜRDÜ

İlimizde bu yıl faaliyete geçen Beşiktaş Spor Okulu ile Galatasaray Spor Okulu, hafta sonunda futbol maçında karşı karşıya geldiler. Ali Baba Halı Saha Tesisleri’nde oynanan müsabakaları velilerin yanında Beşiktaşlı ve Galatasaraylı sporseverler de izledi. Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu da etkinliğe destek vererek Beşiktaş Futbol Okulu’nun yanında olduğunu gösterdi. Çekişmeli geçen maçlar öncesinde her iki takımın oyuncuları da oldukça heyecanlıydı. 2 takım arasında oynanan ilk maçı Beşiktaş rahat bir şekilde 4-1 kazanmayı başardı. Günün diğer yaş gruplarında oynanan diğer maçında denk bir mücadele ortaya çıksa da kazanan yine Beşiktaş oldu. (2-0). Organizasyona destek veren Beşiktaş Kongre Üyesi Serkan Atasayar, yaptığı açıklamada, “Beşiktaş Futbol Okulumuzu aldığı bu galibiyetten, Galatasaraylı kardeşlerimizi de gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Beşiktaş Spor Okulu’nun her türlü etkinliğinde ve organizasyonlarında yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

DENİZ, BEŞİKTAŞ İÇİN GENÇ YETENEK AVINDA

Beşiktaş Spor Okulu Sorumlusu Antrenör Serdar Deniz kulüp tarafından Bolu’da oynanacak olan Akademi Lig maçlarını izlemekle görevlendirildi. Konuyla ilgili olarak gazetemize konuşan Deniz, “Beşiktaş Kulübü için seyredeceğim her maçtan sonra rapor yazıp kulübe göndereceğim. Yeni yetenekleri kulübe tavsiye edeceğim. Bu hafta kar nedeniyle maçlar oynanmadı. Bundan sonraki haftalarda genç yetenekler için takipte olacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128