YAZ OKULU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR!

Boluspor Yaz Okulu çalışmalarına başladı. Kırmızı beyazlı takımın hem geleceği adına, hem de ilimizdeki miniklerin spor yapmalarını sağlamak adına her yaz olduğu gibi bu yılda açtığı yaz okulu çalışmaları 150'den...

YAZ OKULU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR!

Boluspor Yaz Okulu çalışmalarına başladı. Kırmızı beyazlı takımın hem geleceği adına, hem de ilimizdeki miniklerin spor yapmalarını sağlamak adına her yaz olduğu gibi bu yılda açtığı yaz okulu çalışmaları 150'den fazla çocuğun katılımı ile başladı.

 

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaparak yaz okulu için kayıtlarını alan Boluspor'da minik Boluspor'lular çalışmalarına başladılar. Alt yapı antrenörleri nezaretinde 150'yi aşkın minik sporcular Boluspor halı sahalarını doldururlarken, yaş gruplarına göre Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yaz boyunca spor yapacaklar.

Hem Boluspor minik ve mini minik takımına futbolcu kazandırmak, hem de çocukların spor yapmaları amacı ile çalışmalarını yürütecek olan Boluspor yaz okulunda miniklere düzenli spor yaptırmanın yanı sıra kaynaştırma amaçlı programlarda yürütülecek. Boluspor alt yapı antrenörlerinin çalıştırdığı çocukların 1998 ve 2003 doğumlu oldukları, yaz okuluna katılmak isteyen çocukların velilerinin halen kayıt yaptırabilecekleri belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128