Yeni bir yıldız doğuyor!

Basketbol genç kızlar grup müsabakaları Afyon Karahisar’da Zafer Koleji Spor Salonunda dün oynanan maçlarla start aldı. İlimiz temsilcisi Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi güçlü rakiplerinden Antalya...

Yeni bir yıldız doğuyor!

Basketbol genç kızlar grup müsabakaları Afyon Karahisar’da Zafer Koleji Spor Salonunda dün oynanan maçlarla start aldı. İlimiz temsilcisi Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi güçlü rakiplerinden Antalya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ile karşı karşıya geldiği maçta 54-33 rakibine boyun eğdi fakat her maçta olduğu gibi Aybüke yine farkını ortaya koyarak maçı kaybetmelerine rağmen takımının bütün sayılarını kaydederek maçın yıldızı olmayı başardı.

 

Basketbol genç kızlar grup müsabakaları Afyon Karahisar’da Zafer Koleji Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlarla başladı. İlimizi temsil eden Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi güçlü rakibi Antalya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesine 54-33 boyun eğdi. Maçı kaybetmelerine rağmen Aybüke yine takımının bütün sayılarını kaydederek maçın yıldızı ünvanını kimseye kaptırmadı. İlimizde gerçekleştirilen genç kızlar basketbol il birinciliği okul müsabakalarında takımını tek başına sırtlayarak şampiyonluğa uzanmasını sağlayan Aybüke grup müsabakalarında da hız kesmeden mükemmel oyununa devam ederek büyük takımların dikkatini çekmeye devam ediyor. Daha önce büyük kulüplerden transfer teklifi alan Aybüke bu oyunuyla transferin gözdesi olmaya devam ediyor.

İkinci maçında ise temsilcimiz bugün saat 13:00’da Zafer Koleji Spor Salonunda Ankara Ted Koleji ile karşı karşıya gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128