Yeni hocaya ulusal basından büyük darbe

Boluspor’u 2015-2016 sezonunda çalıştıracak ve takımı temsil edecek olan yeni teknik direktör Ümit Özat Boluspor’a transferi sonrası ulusal basında da yer aldı. Ancak http://kralspor.ensonhaber.com internet sitesi Özat’ın transfer haberinde taraftara el hareketi yaptığı bir fotoğrafın üzerine “hocalık kariyeri bu fotoğraftan ibaretti, kendine yeni takım buldu” yazması Boluspor taraftarlarında büyük yankı uyandırdı.

 Yeni hocaya ulusal basından büyük darbe

Boluspor’un yeni teknik direktörü Ümit Özat Boluspor ile anlaşması sonrası birçok ulusal basında da ses getirdi. Özellikle Elazığspor’da teknik direktörlük yaptığı dönemde taraftarlarla girdiği diyalog sonrası yaptığı hareketin görseli ile haber yapılan Özat’ın bu şekilde lanse edilmesi Boluspor taraftarlarında endişelere sebep oldu.

Boluspor yeni sezon öncesi birçok isimle görüşmüş ancak son kararını Ümit Özat’dan yana kullandı. Sayısız teknik adamla diyalog kuran Boluspor’un Ümit Özat ile anlaşması sonrası ulusal basın geniş yer verdi. Özelikle bazı ulusal basının geçen dönem taraftarla yaşadığı diyaloga gönderme yaparak haber yapması dikkat çekti. SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128