banner120

Yeni malzemelerle Lige hazırlanacaklar

Önümüzdeki hafta ilimizde başlayacak olan Kick-Boks İller Arası Ligi’ne hazırlanan sporcularımız dün gelen yeni malzemeler ile moral kazandı.   Antrenör Derviş Erdoğan nezaretinde çalışmalarını...

Yeni malzemelerle Lige hazırlanacaklar

Önümüzdeki hafta ilimizde başlayacak olan Kick-Boks İller Arası Ligi’ne hazırlanan sporcularımız dün gelen yeni malzemeler ile moral kazandı.

 

Antrenör Derviş Erdoğan nezaretinde çalışmalarını sürdüren ve 8-9 Aralık tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan İller Arası Kick Boks Ligi’ne hazırlanan sporcularımız müjdeli haber Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden geldi. Müdürlük tarafından Bolulu sporcular için alınan malzemeler dün itibariyle 17 Temmuz Spor Salonu’ndaki yerini aldı. Müsabakalar öncesi gazetemize bir değerlendirme yapan Erdoğan, “Müsabakalara şu ana kadar 350’nin üstünde başvuru oldu. İlimizden de 100’e yakın sporcu müsabakalarda boy gösterecek. Şu anda 300 öğrencimiz ile yolumuza devam ediyoruz. İlimizde Yiğitspor, Gençlik Merkezi, Müftülük SK, İ.Baysal, Sandallar, Belediye, Yumrukaya, Geredespor ve Mudurnuspor gibi takımlarımız var” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124