YENİ SEZONDA KAPTAN KİM OLACAK?

Bank Asya Birinci Liginde 5'nci sezonunu geçiren Boluspor geçtiğimiz 4 yılda bir çok isme kaptanlık pazubandını verdi. Kırmızı beyazlı ekibimizin oynadığı en son hazırlık maçında pazubandı Fatih Gül'e kaldı....

YENİ SEZONDA KAPTAN KİM OLACAK?

Bank Asya Birinci Liginde 5'nci sezonunu geçiren Boluspor geçtiğimiz 4 yılda bir çok isme kaptanlık pazubandını verdi. Kırmızı beyazlı ekibimizin oynadığı en son hazırlık maçında pazubandı Fatih Gül'e kaldı.

 

Her sezon farklı bir oyuncunun taktığı pazubandı bu sezon hangi oyuncunun kullanacağı henüz belirlenmezken, hazırlık maçlarında eski isimler bu pazubandı takmaya başladılar. Takımın en eski ismi olan ve Boluspor'la birlikte bu ligde sürekli şampiyonluk mücadelesi veren Atacan ilk aday olurken, son oynanan hazırlık maçında yine eski oyunculardan olan Fatih bu görevi devraldı. İran takımı ile oynanan maçta sahaya onbirde başlayan Yaser'e bu görev verilirken, daha önceki yıllarda Erol Kapusuz, Mehmet Ayaz, İlyas Kahraman, Serdar Samatyalı, geçen sezon ise Burak ve Atacan ile birlikte Erdem pazubandı kollarına takmışlardı.

Yeni sezonda bu görevin hangi futbolcuya verileceği ise şimdiden merak konusu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128