Yeni skorboard maçlara hazır

17 Temmuz Spor Salonu’nda yaz aylarının sonunda başlayan tadilat işlemi dün monte edilen yeni dev skorboard ile tamamlandı. Yarın oynanacak olan Bolu Belediyespor’un voleybol maçı ve Boluspor Basketbol Takımının karşılaşması...

Yeni skorboard maçlara hazır

17 Temmuz Spor Salonu’nda yaz aylarının sonunda başlayan tadilat işlemi dün monte edilen yeni dev skorboard ile tamamlandı. Yarın oynanacak olan Bolu Belediyespor’un voleybol maçı ve Boluspor Basketbol Takımının karşılaşması 17 Temmuz’da oynanabilecek.

 

Teknolojiye ayak uydurmak adına yapılan ve Bolu’ya yakışan yepyeni bir dev skorboard dün saat 15.00’ten itibaren monte edilmeye başlandı. Ankara’dan getirilen yeni skorboard 17 Temmuz Spor salonuna 2 işçinin özverili çalışmaları sonrasında tam 7 saatte monte edildi. Gerek basketbol gerekse voleybol karşılaşmalarında hizmet verecek olan dev skorboard 17 Temmuz Spor Salonu’na yepyeni bir hava kattı.

Soyunma Odaları Yenilendi!

Kış aylarının sert geçtiği Bolu şehrimizde dış yalıtımı ve iç yalıtımının yanı sıra iç bölümlerde soyunma odalarında büyük değişiklikler yapılan 17 Temmuz Spor Salonu daha kullanışlı bir hale geldi. Yıllardır Bolu’ların Bolulu sporseverlerin uğrak yeri olan 17 Temmuz Spor Salonu yeni sezonda daha da konforlu hale getirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124