Yeni yönetimde görev dağılımı belli oluyor

Boluspor'da yeni yönetimin görev dağılımı hafta sonunda gerçekleştirilerek çalışmalar başlayacak. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yönetimde görev dağılımını gerçekleştirdikten sonra ilk olarak teknik direktör konusunun çözülmesini istiyor.

 Yeni yönetimde görev dağılımı belli oluyor

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor'da görevi devir alan Necip Çarıkçı ve yönetimi hafta sonunda bir araya geliyor. Görev dağılımının yapılacağı yönetim toplantısında Çarıkçı ilk olarak teknik direktör konusunun çözüme kavuşturulmasını isteyecek.

Görev Dağılımı Yapılacak

Boluspor’un yeni Başkanı Necip Çarıkçı’nın hafta sonu Almanya seyahatinden dönüp, Yönetim Kurulu’nda görev dağılımını yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 Yeni Teknik Adam Belli Oluyor

Kırmızı beyazlılarda Yönetim Kurulu’nu görev dağılımı yapıldıktan sonra gözler takımın başına getirilecek teknik adama çevrilecek. En kısa sürede Boluspor’a fayda getirecek bir teknik adamla anlaşmak isteyen kırmızı beyazlılar, teknik adam sorununu çözdükten sonra transfere yönlenecek.

 Oyuncular Görüşme Odasına

Kongre sonrasında ilk açıklamasında, 7–8 oyuncunun takımda kalacağını ve 13–15 arası transfer yapılacağının sinyalini veren Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, ilk etapta iç transferde takımda kalacak oyuncuları belirleyecek. Çarıkçı ve transfer komitesi iç transferi çözdükten sonra takıma katılacak oyuncuları masaya yatıracak. Yeni gelecek teknik adamın raporu doğrultusunda eksik bölgelere takviyeler yapmayı planlayan kırmızı beyazlı ekip bu transferleri kampa yetiştirmek için yoğun çaba sarf edecek.

2016–2017 futbol sezonunda büyük bir yapılanma sürecine girmesi beklenen Boluspor’da yeni teknik adam ve yapılacak takviyeler şimdiden merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2016, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128