“Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme”

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yürütülen “Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme” projesi başladı. Bolu’da gerçekleştirilen projenin 2.aşaması kapsamında 5 grupta 156 öğrenci ile projeye başlandı.

  “Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme”

HABER:Gökhan Aksoy

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yürütülen “Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme” projesine başladı. İlimizde başlayan “Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme” projesinin 2 inci aşaması kapsamında İl merkezinde 5 grup 156 öğrenci ile projeye başlanılmış olup Gerede ve Göynük ilçelerimizde de çalışmalar kısa bir zamanda başlayacak.

İl Müdürü Şahin Ertem ve Spor Şube Müdürü Sadık Öztürk çalışmaları yerinde takip etti. Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinden yapılan paylaşımda şu sözlere yer verildi. “Öğrencilere ve velilere projeye desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür eder; projeye katılan öğrencilerin ulaşımlarının müdürlüğümüz tarafından karşılanacağı bilgisi verilerek, geleceğin sporcularına başarılarının devamını dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129