YILDIRIM DEMİRÖREN BOLU'YA GELİYOR

Beşiktaş kulübünün ilimize tesis yapmak için başlattığı girişimler sonucu Boluspor ile Beşiktaş kulübü arasında başlayan kardeşlik rüzgarı meyvalarını vermeye başladı. Beşiktaş kulübü başkanı...

YILDIRIM DEMİRÖREN BOLU'YA GELİYOR

Beşiktaş kulübünün ilimize tesis yapmak için başlattığı girişimler sonucu Boluspor ile Beşiktaş kulübü arasında başlayan kardeşlik rüzgarı meyvalarını vermeye başladı. Beşiktaş kulübü başkanı Yıldırım Demirören bu ay içinde Bolu’ya gelerek hem Boluspor’u ziyaret edecek hemde başkan Çarıkçı’nın talep ettiği futbolcuları getirecek.

 

Beşiktaş’ın Seben Göleti çevresinde bir tesis yapmak için başlattığı girişimler sonrası Beşiktaş ile Boluspor arasında adeta kardeşlik köprüsü kuruldu. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş kulübünü ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ve beraberinde ki heyet ziyaretin son derece olumlu geçtiğini dile getirdiler.

 Başkan Çarıkçı Beşiktaş kulübünün kendilerini son derece güzel karşıladıklarını dile getirerek, “Beşiktaş tesislerine gittiğimizde yönetiminden taknik heyetine kadar müthiş bir ilgi gördük. Beşiktaş kulübünün ileri gelenleri ile durum değerlendirmesi yaptık. Kendileri bize Bolu’ya ve Bolu insanına hayran kaldıklarını söylediler.  Biz ayrıca bu ziyarette Beşiktaş’tan 3 tane futbolcu talep ettik. Bu talebimizi de çok olumlu karşıladılar. Bu ay içinde Beşiktaş’ın değerli başkanı Yıldırım Demirören ilimize gelecek ve kulübümüzü ziyaret edecek. Beşiktaş ile bir hazırlık maçı oynamayı talep etmiştik. Sağolsunlar bu talebimizi de olumlu karşıladılar. Ben inanıyorum ki bu doztluk ve kardeşlik köprüsü meyvalarını vermeye başladı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128