Yıldız kızlar Bartın’da ikinci oldu

İlimizde Yıldız Kızlarda hentbol müsabakalarında yenilgisiz şampiyon olan Boluspor Yıldız Kızlar hentbol takımı Bartın’da yapılan Türkiye Yıldız Kız Hentbol Şampiyonası Grup Eleme müsabakalarında 2. olarak Türkiye...

Yıldız kızlar Bartın’da ikinci oldu

İlimizde Yıldız Kızlarda hentbol müsabakalarında yenilgisiz şampiyon olan Boluspor Yıldız Kızlar hentbol takımı Bartın’da yapılan Türkiye Yıldız Kız Hentbol Şampiyonası Grup Eleme müsabakalarında 2. olarak Türkiye Hentbol Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

 

Kulübümüz Hentbol Takımı Bolu İli Yıldız Kulüplerde yenilgisiz şampiyon olarak Bartın’da düzenlenen Türkiye Yıldız Kız Hentbol Şampiyonası Grup Eleme müsabakalarında 2. olarak Türkiye Hentbol Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Bartın Ömertepesi Spor Salonunda yapılan Hentbol Grup Eleme maçlarında müsabakalara 7 farklı ilden katılan kız takımları ve erkek takımları mücadele etti. Dün sona eren müsabakalar sonunda Yıldız Kız Hentbol takımımız grubunu ikinci tamamladı. Müsabakalar sonucu grubunda ikinci olan takımımız Türkiye Hentbol Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Boluspor Yıldız Kız Hentbol takımızı başarılarından dolayı tebrik eder, Türkiye Hentbol Final müsabakalarında başarılar dileriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER