Yıldız kızlar ödüllerini aldı

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile son buldu. Dörtlü final mücadelelerinde bütün rakiplerini yenen Milli Egemenlik O.O şampiyon olurken Atatürk...

Yıldız kızlar ödüllerini aldı

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile son buldu. Dörtlü final mücadelelerinde bütün rakiplerini yenen Milli Egemenlik O.O şampiyon olurken Atatürk O.O ikinci Mudurnu Zafer Türk O.O üçüncü ve dördüncü de Mengen Gökçesu O.O oldu.

 

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki karşılaşma ile son buldu. Son maç olan Atatürk O.O ile Mudurnu Zafer Türk O.O maçının ardından 17 Temmuz Spor Salonunda düzenlenen ödül töreni ile ödüller sahiplerini buldu. Turnuvanın şampiyonu Milli Egemenlik O.O, Atatürk O.O ikinci, Mudurnu Zafer Türk O.O üçüncü ve dördüncü de Mengen Gökçesu O.O oldu. Ödül töreninde Milli Eğitim Müdürlüğünden kimse bulunmazken takımlara ödüllerini Atatürk O.O Beden Eğitimi Öğretmeni Metin SÖZKESEN, Milli Egemenlik O.O Müdürü Ali Rıza KARAİBRAHİMOĞLU ve Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat ÇELEN tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124