Yıldızlar Bölge Şampiyonaları Sona Erdi

Marmara, Ege, Merkez Kuzey, Merkez Güney, Kuzeydoğu ve Güneydoğu gruplarında düzenlenen şampiyonalarda mücadele tamamlandı.   7 Mart’ta başlayan ve hafta sonu sona eren Yıldızlar bölge şampiyonalarında birinci...

Yıldızlar Bölge Şampiyonaları Sona Erdi

Marmara, Ege, Merkez Kuzey, Merkez Güney, Kuzeydoğu ve Güneydoğu gruplarında düzenlenen şampiyonalarda mücadele tamamlandı.

 

7 Mart’ta başlayan ve hafta sonu sona eren Yıldızlar bölge şampiyonalarında birinci olan takımlar belli oldu. Kızlarda Marmara Grubunu Balıkesir Burhaniye Belediyesi, Ege Grubunu Manisa Turgutlu Belediyesi, Merkez Kuzey Grubunu Samsun İlkadım Belediyesi, Merkez Güney Grubunu Hatay Dörtyol Belediyesi, Kuzeydoğu Grubunu Ordu Ünye Basketbol, Güneydoğu Grubunu ise Diyarbakır Bağlar Belediyesi ilk sırada tamamladı.

Erkelerde ise Marmara Grubunda Sakarya Basketbol, Ege Grubunda Antalya DSİ, Merkez Kuzey Grubunda Eskişehir Atayurt, Merkez Güney Grubunda Konyagücü, Kuzeydoğu Grubunda Rize Belediyesi, Güneydoğu Grubunda ise Diyarbakır D.Okulları şampiyon oldu.

Bu takımlar 11-15 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Yıldızlar Anadolu Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazandılar. Yıldızlar Anadolu Şampiyonaları erkelerde Çanakkale, kızlarda ise Balıkesir’de oynanacak.

Yıldız Kızlar Bölge Şampiyonaları'nda alınan sonuçlar ve Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan takımlar şöyle:

MERKEZ KUZEY GRUBU (BOLU)

Şampiyon: Samsun İlkadım Bld.SK

Eskişehir Gençlik S.K.-Karabük Gençlik S.K.: 88 - 34

Kastamonu Polisgücü S.K.-Zonguldak E.Yıldırım KLJ. S.K.: 35 - 46

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128