Yılmaz Vural, Hangi takıma “EVET” dedi

Sakaryaspor’da Şaban Yıldırımdan Boşalan Teknik Direktörlük görevine Tecrübeli Teknik adam Yılmaz Vural getirildi. Sezon başında adı Boluspor'la da geçen tecrübeli hoca Sakaryaspor'a "evet" dedi.   Konuya...

Yılmaz Vural, Hangi takıma “EVET” dedi

Sakaryaspor’da Şaban Yıldırımdan Boşalan Teknik Direktörlük görevine Tecrübeli Teknik adam Yılmaz Vural getirildi. Sezon başında adı Boluspor'la da geçen tecrübeli hoca Sakaryaspor'a "evet" dedi.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın “ Yılmaz Vural’la yarın sezon sonuna kadar anlaşma imzalayacağız. Hocamızla gelecek senede çalışmayı düşünüyoruz bu sebeple bu anlaşma önümüzdeki sezon içinde opsiyonlu olacak. Hocamız bu akşam Rüstemler tesislerinde takımla bir araya gelecek, yarın’da takımın başında ilk antrenmanına çıkacak. Türk futbolunda önemli bir kariyeri olan hocamızın takımımız ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu akşam Sakarya’ya gelerek Arya Otele yerleşecek olan Yılmaz Vural ,4 yardımcı ile birlikte Sakaryaspor’un yarın yapacağı idmanda takımın başında bulunacak.Vural’ın yardımcıları arasında Sadun Hoşbay, Erol Kolcu da yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128