Yılmaz'dan Çarıkçı'ya övgü dolu sözler

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Necip Çarıkçı ve ekibi Boluspor’u bu noktalara doğru getirirken, Boluspor’u hiç borçlandırmadan getirdiler. İşin belki en can alıcı noktası bu” dedi.

 Yılmaz'dan Çarıkçı'ya övgü dolu sözler

Köroğlu Televizyonu’nda Mustafa Özkan’ın hazırlayıp sunduğu Serbest Vuruş programına katılan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, eski Başkan Necip Çarıkçı’yla ilgili açıklamalar yaptı. Yılmaz, “Necip Başkan ve ekibi Boluspor’u bu noktalara doğru getirirken takımı hiç borçlandırmadılar. İşin belki en can alıcı noktası bu. Ama Süper Lige çıkamadığı günden bugüne kadar Boluspor’dan nemalanan herkes Boluspor’a ve bana yüklendiler. Necip Başkan ve Alaaddin Başkan, Boluspor’dan ellerini bir çekseler daha iyi olacak dediler. Bunlar Bolu’da değer buldu. Hiç kimse yanlış yapıyorsunuz demedi. Herkes bu adamların yanında yer aldı. Necip Başkan ve onun yönetimindekiler Boluspor’u yönettikleri dönem sonunda bıraktıklar gün Boluspor’a dönmesine hiçbir engel olmadan teslim ettiler.


Boluspor’un hiçbir borcu yoktu”

“Bu yönetim Boluspor’u eline aldığında içinden çıkılamaz bir pozisyonda Boluspor’u eline aldı. Necip Bey zamanında, Boluspor’un hiçbir borcu yoktu. Şu anda bu borç, bu yönetimin yaptığı borç değil. Arada katlanarak gelen ve kucaklarında buldukları borçla karşı karşıyalar ve bunu döndürmek zorundalar. Bunu döndürmek için bütün güçlerini seferber ediyor mu bu gençler. Bu gençleri Boluspor kullanıyor dedim. Geçmiş dönemdekiler Boluspor’u kullanmışlardır. Ama bu gençleri Boluspor kullanıyor.”


Spor Merkezi

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124