Yılmazdemir “Üç günde bir maç yapıyoruz”

İstanbul Büyükşehir spor kulübü ile U17 takımımızın maç sonrasında Antrenör Rasim Yılmazdemir gazetemize yaptığı açıklamada, “Rakibimizi kutluyorum. 15 günde beş maç oynadık. Eksiklerimizi...

Yılmazdemir “Üç günde bir maç yapıyoruz”

İstanbul Büyükşehir spor kulübü ile U17 takımımızın maç sonrasında Antrenör Rasim Yılmazdemir gazetemize yaptığı açıklamada, “Rakibimizi kutluyorum. 15 günde beş maç oynadık. Eksiklerimizi kapatıp istikrarlı bir takım görüntüsüne gireceğimizi ümit ediyorum” dedi.

 

Yılmazdemir gazetemize yaptığı açıklamada “Rakibimizi kutluyorum. Çok disiplinli oynadılar. On beş gün içinde 5 maçımızı oynadık. Dış saha ile iç saha arasında çok fark var. Ankara, Çanakkale, Galatasaray maçında çok diri olan futbolcularımız o canlılığı iç sahada gösteremedi. Çocuklar bizim çocuklarımız, kazandıkları kaybettikleri günde bizim çocuklarımız. Eksiklerimizi kapatıp, daha iyi futbol oynayarak istikrarlı bir takım görüntüsüne önümüzde ki hafta gireceğimize ümit ediyorum. Hafta içi ve hafta sonu maç yapmak durumundayız. İyi bir idman yapamıyorlar, yenileme ve ter idmanı ile maça çıkıyoruz. Kondisyoner ortaya koyamıyoruz. Bu şekilde garip, garip neticeler ortaya çıkıyor. Bu sadece bize göre değil diğer takımlarda da aynı sıkıntılar devam ediyor. Profesyonel oyuncu bile üç gün içersinde maç yapmazken bu çocuklarımız üç gün ara ile maça çıkıyorlar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128