Yönetim Tesislerde Yatıp Kalkacak!

Boluspor’da başkan Necip Çarıkçı, bundan böyle takımın her antrenmanına gelerek takip edeceğini ifade ederek, “Genel kaptan gibi çalışacağım. Her şeyi bire bir takip edeceğim. Olağanüstü hal ilan...

Yönetim Tesislerde Yatıp Kalkacak!

Boluspor’da başkan Necip Çarıkçı, bundan böyle takımın her antrenmanına gelerek takip edeceğini ifade ederek, “Genel kaptan gibi çalışacağım. Her şeyi bire bir takip edeceğim. Olağanüstü hal ilan ediyorum” dedi.

 

Boluspor’da 5 aylık süreçte takım içinde yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğa imkân verilmeyeceğini belirten Çarıkcı teknik heyet ve futbolcuların maçlara en iyi şekilde hazırlanması için en iyi imkanların seferber edileceğini belirtti. Çarıkcı "Futbolcularla sık sık toplantı yapılarak motive olmaları sağlanacak. Her gün takımımın başında olacağım” dedi.

"Tesislerde yatıp kalkacağız"

Ligin sonuna kadar Boluspor’un başarılı olması için seferberlik ilan ettiklerini belirten Çarıkçı, “Genel kaptan geçmiş yıllarda nasıl çalıştıysa bende öyle çalışacağım. Takımla ilgili bütün sıkıntıları bire bir çözmeye çalışacağım. Her gün tesislerde bulunup futbolcuların sıkıntılarını yüz yüze çözmeye çalışacağım. Osman Gürsoy’da ikinci devrede daha aktif durumda olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133