Yönetim ziyaretlere başladı

Boluspor Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu, Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Vali Aydın Baruş " Çok kaliteli futbolcuların yetiştiği bir kulüp Boluspor. Bunu devam ettirmesi en büyük temennimiz" dedi.

 Yönetim ziyaretlere başladı

Haber: Volkan YILMAZ

Yeni yönetim kurulunu tebrik ederek konuşmasına başlayan Vali Sayın Aydın Baruş "Bolu çok büyük bir çapta il olmamasına rağmen geçmişte Boluspor'un yaşadığı başarılar ile öne çıkmış bir şehir. Çok kaliteli futbolcuların yetiştiği bir kulüp Boluspor. Bunu devam ettirmesi en büyük temennimiz. Boluspor hem iyi futbolcular yetiştiren bir kulüp olsun, hemde Bolu'nun adını duyuran bir kulüp olsun. Ben bu başarıyı sağlayacağına inanıyorum. Tecrübeli yönetim ile Boluspor önümüzdeki yıllarda önemli dereceler elde edecektir. Transfer çalışmalarınıda basından takip ediyoruz. Boluspor'a yakışır transferlerin yapıldığını görmekteyiz. Önümüzdeki sezon için hepinize başarılar diliyorum. Tüm şehiri de Boluspor'u desteklemeye davet ediyorum" dedi.

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ise "Yönetim kurulumuz ile 2004 yılında bu göreve başladık. Boluspor o sene amatöre düşüyordu. Biz o 7 yılda 2 şampiyonluk yaşadık. Eskişehirspor ile oynadığımız final maçı var. Daha sonra görevi bıraktık. Kulüp sıkıntıya düşünce bir yıl sonra tekrar göreve geldik. Taraftarlarımızın, basının istediğiyle bu göreve tekrar talip olduk. 2004 ruhunu tekrar yakalamaya çalışacağız. 3 yıllık bir plan yaptık. Tüm futbolcularımız ile 2-3 yıllık mukavele olacak. Antrenman sahamız eksikti, Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz ile onu yapacağız. Altyapı tesisleri çok vahim durumda. Orada da şuan çalışmalar başladı. Biraz gelir kaynaklarını artırmak için proje üreteceğiz" dedi.

Başkan Necip Çarıkcı, daha sonra Vali Aydın Baruş'a üzerinde kulüp arması bulunan plaket ve Boluspor atkısı armağan etti.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya'ya ziyaret

Bolu Valisi Aydın Baruş'u ziyaret ettikten sonra, Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya'yı da makamında ziyaret eden Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ve yönetim kurulu Kızılkaya'ya Boluspor bardağı ve Boluspor atkısı armağan etti.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletirken, her zaman güvenlik konusunda ellerinden geleni yapacağını belirterek yeni sezonda başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128