YÖNETİMDEN BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Boluspor, kulüp başkanı Abdullah Abat, beklenen açıklamayı kulübün internet sitesinden yaptı.   Başkan Abdullah Abat’ın yaptığı açıklama şu şekilde “Sezon başından bu yana takımımızın...

YÖNETİMDEN BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Boluspor, kulüp başkanı Abdullah Abat, beklenen açıklamayı kulübün internet sitesinden yaptı.

 

Başkan Abdullah Abat’ın yaptığı açıklama şu şekilde “Sezon başından bu yana takımımızın Teknik Direktörlüğünü yapan Sayın Serhat Güler ve ekibi görevlerinden istifa etmişlerdir.

Teknik Direktörümüz Sayın Serhat Güller Manisaspor maçı sonrasında benimle yaptığı görüşme de istifasını iletmiş ve görevden affını istemiştir.

19.11.2012 tarihinde yapmış olduğumuz haftalık toplantımızda ise yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımın bu konu ile ilgili görüşleri alınmış ve bu görüşler doğrultusunda da hocamızın istifası tarafımızdan kabul edilerek yollarımız ayrılmıştır. Bu ayrılıktan dolayı da hocamıza bir tazminat verilmesi de söz konusu değildir. Sayın Serhat Güller’e ve ekibine sezon başından bu yana vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür eder bundan sonraki yaşantılarında başarılar dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124