YÖNETİMDEN KOFFİ'YE TALİMAT YA AİLENİ GETİR! YADA TESİSLERDE KAL!

Boluspor'un çiçeği burnunda yabancı oyuncusu Koffi Kouame Eügene'ya yönetimden talimat; Bekarsan tesislerde kalırsın evliysen aileni Bolu'ya getir.   Kırmızı-beyazlıların bir kaç hafta denedikten sonra...

YÖNETİMDEN KOFFİ'YE TALİMAT YA AİLENİ GETİR! YADA TESİSLERDE KAL!

Boluspor'un çiçeği burnunda yabancı oyuncusu Koffi Kouame Eügene'ya yönetimden talimat; Bekarsan tesislerde kalırsın evliysen aileni Bolu'ya getir.

 

Kırmızı-beyazlıların bir kaç hafta denedikten sonra kadrosuna kattığı Koffi takımı ile birlikte yeni sezonun hazırlıklılarını sürdürürken, diğer taraftan Bolu'ya alışmaya devam ediyor. 1988 doğumlu genç oyuncu ile görüşen yönetim, geçen sezonki Fabiano fiyaskosundan sonra Koffi'ye ailesini Bolu'ya getirmesi talimatını verirken, Bolu'da yalnız kalmak istemesi durumunda tesislerde kalması gerektiğini belirtti.

Ülkesi Fildişi Sahillerinde olan ailesini Bolu'ya getirmesi halinde kiralık eve çıkmasına izin vereceklerini belirten Boluspor yönetimi, geçen sezon olduğu gibi hiç bir oyuncuya ev tutmayacaklarını, bekarların tesislerde, evli oyuncuların ise ailesi ile evlerinde kalabileceğini belirtti.

 

Koffi iki çocuk babası

Koffi Kouame Eügene Kıbrıs liginden Boluspor'a gelirken bilinmedik bir özelliği daha ortaya çıktı.  22 yaşındaki genç oyuncunun evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi. Erken yaşta evlenen Koffi'nin eşini ve çocuklarını da Bolu'ya getirmek istediği, kırmızı beyazlı ekiple 3 yıllığı ve maç başı ücretle anlaşarak Boluspor camiasına kendisini kabul ettirmek istediği belirtildi.

 

İki dil biliyor

Öte yandan iki dil bilen Koffi’nin yeni sezonu sabırsızlıkla beklediği, kırmızı beyazlı forma ile taraftarların karşısına çıkacağı için heyecanlı olduğu belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128