Yönetimden Sürpriz karar...

Son oynanan Sakaryaspor maçının ardından salı günü çalışmalarına başlayacak olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarını Bolu dışında  yapacak. Kırmızı beyazlılar Bolu'daki ağır hava şartları...

Yönetimden Sürpriz karar...

Son oynanan Sakaryaspor maçının ardından salı günü çalışmalarına başlayacak olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarını Bolu dışında  yapacak. Kırmızı beyazlılar Bolu'daki ağır hava şartları ve soğuklar nedeniyle zaman zaman halı sahaya kapanması sonucu yönetim Akhisar Belediyespor maçı hazırlıkları için takımı Bolu'dan gönderecek. 

 

Son iki haftada ilimizi etkisi altına alan ve halen devam etmesi beklenen soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle kırmızı beyazlılar ege bölgesinde bir yerde çalışacak. Yönetim bu konuda çalışmasını sürdürürken, kırmızı beyazlı takımın daha rahat bir ortamda çalışması için kafileyi hafta içinde bolu dışına gönderecek. Geçtiğimiz haftalarda hem soğukların etkili olması, hem de kar yağışı nedeniyle çoğunlukla halı sahada çalışmak zorunda kalan Boluspor, Akhisar maçı öncesi Bolu'dan ayrılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128