banner120

Yönetimden taraftara çağrı

Boluspor Yönetimi, tarihin ilk gece maçı için taraftara jest yaptı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, 1461 Trabzonspor maçı için yönetim bilet fiyatlarında indirime gitti.   Bu hafta...

Yönetimden taraftara çağrı

Boluspor Yönetimi, tarihin ilk gece maçı için taraftara jest yaptı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, 1461 Trabzonspor maçı için yönetim bilet fiyatlarında indirime gitti.

 

Bu hafta sonu 1461 Trabzonspor takımıyla tarihinde ilk kez kendi sahasında gece maçına çıkacak olan Boluspor’da yönetim taraftarlara jest yaptı. İlk gece maçında tribünleri karnaval yerine çevirmek isteyen yönetim, bilet fiyatlarında indirime gitti. İşte, kulüpten yapılan açıklama şu şekilde “Taraftarlarımızın yıllardır beklemiş oldukları gece maçı özlemi bu hafta sonu oynayacak olduğumuz 1461 Trabzon maçı ile sona erecek. 16.12.2012 Pazar günü akşamı başlayacak olan bu maçta seyircilerimizin tribünleri doldurması en büyük beklentimizdir. Seyircilerimiz Bolusporumuzun en büyük itici gücüdür. Onları varlığı ve yanımızda olmaları bizlerin çalışma isteğini artırmasının yanında futbolcularımızın da maç kazanma isteklerine katkı sağlamaktadır. Geriye kalan 2 maçımızda da başarılı sonuçlar alabilmek ve sıralama olarak daha iyi yerlerde olabilmek ilk hedefimizdir. Bu hedefe ulaşabilmemiz ise seyircilerimizin sahadaki futbolcularımıza olumlu yönde verecekleri destekleri ile sağlanacaktır. Bu amaçla 1461 Trabzon maçı bilet fiyatları yönetim kurulumuzca bu maça özel ayrıca belirlenmiştir”

Boluspor taraftarı için belirlenen bilet fiyatları şu şekilde;

Maraton: 5 TL

Kale arkası: 1 TL

Numaralı: 50 TL

Kapalı: 25 TL

Çocuk Tribünü: 1 TL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124