Yorum sizin...

Boluspor’da en büyük sıkıntı duran topları kullanırken yaşanılıyor. Oynanan maçlarda ilk göze çarpan kanatlardan kullanılan duran toplarda başarısız olmamız. Ancak antrenmanda dikkat çeken ise başarısız...

Yorum sizin...

Boluspor’da en büyük sıkıntı duran topları kullanırken yaşanılıyor. Oynanan maçlarda ilk göze çarpan kanatlardan kullanılan duran toplarda başarısız olmamız. Ancak antrenmanda dikkat çeken ise başarısız olduğumuz duran topları sürekli olarak Yardımcı Antrenör Yılmaz Özlem’in kullanması.

 

Ne var bunda diyebilirsiniz. Ancak oynanan maçlarda başarısız olunan duran topları antrenmanlarda kanat veya orta saha oyuncularının kullanmaları takıma fayda getirecektir. Futbolculuğunda başarılı bir dönem geçiren Yılmaz hocanın çalışmalarda sürekli duran topları kullanması da gazetecilerin gözünden kaçmadı. Antrenmanları izleyen taraftar ve gazeteciler zayıf olduğumuz duran topları futbolcuların kullanması ve kendilerini geliştirmeleri takım açısından daha faydalı olacağı konusunda fikir birliğine vardılar. Ne diyelim Yılmaz hocanın futbolculuğuna lafımız yok ancak duran topları sürekli futbolcular kullansalar takımımıza daha faydalı olacağı kanaatindeyiz.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128