ZORLU MAÇ ÖNCESİ İYİ GELDİ

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, Yönetim Kurulu ve üyeleri, Boluspor’un gerçekleştirdiği antrenmanın ardından kırmızı beyazlı oyunculara, teknik heyete tatlı ikram etti ve Cumartesi günü oynanacak olan Giresunspor maçında başarılar diledi.

ZORLU MAÇ ÖNCESİ İYİ GELDİ

Haber: Erdal Tanrıverdi

BGC Başkanı Bülent Velioğlu ve beraberindeki basın mensupları kırmızı beyazlıların yaptığı antrenmanın ardından takıma ve teknik heyete tatlı ikram etti. Cemiyet Başkanı Velioğlu, kendi elleriyle oyunculara ve teknik heyete tatlı ikramı yaptı.

“İNŞALLAH BU SENE ÖZLEM DUYDUĞUMUZ 21 SENELİK HASRET SONA ERER VE SÜPERLİĞE ÇIKARIZ”

Ziyarette bir konuşma yapan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu şunları dile getirdi: “Bu sene çok farklı bir sene busene Boluspor çok farklı hocası ile oyuncuları ile teknik heyeti ile başkanı ve yönetimi ile çok farklı bizlerde sizlere güveniyoruz. İnşallah Giresunspor deplasmanından da herkesin beklediği gibi 3 puan alarak döneriz ve bu sene özlem duyduğumuz 21 senelik hasret sona erer ve süperliğe çıkarız. Bugüne kadar bize yaşattığınız heyecan ve mutluluktan ötürü ise sizlere çok teşekkür ederim.”

“BUGÜN GÜNEŞ AÇTI AMA YARIN NE OLACAK KİMSE BİLEMEZ”

Velioğlu’ndan sonra söz alan Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa ise, oyuncularının ve kendilerinin her karşılaşmaya galibiyet için çıktıklarını dile getirerek; “Biraz geç oldu ama ben siz gazeteci kardeşlerime teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bu şekilde birlik ve beraberliği sağlamak Boluspor ve Bolu şehri için çok önemli. Çünkü Bolu olmazsa Boluspor olmaz, Boluspor olmazsa Bolu’dan kimse söz etmez. Biz ilk günden itibaren bu sıcaklığı Bolu şehrinde hissettik. Gelirken soru işaretleri ile gelmiştik, bilmediğimiz bir camia tamamen yeni oluşan bir oluşum ve yeni kurulacak bir oyuncu gurubuna geliyorsunuz ve soru işaretleri ile gelmemiz gayet normaldi. Bu soru işaretlerini Bolu halkı ve yönetim tamamen çözdü. Bu sorunların çözülmesinde kulüp personeli, oyuncular ve sizlerinde çok büyük katkısı var ve şu anda hepimiz adına her şey çok çok güzel. Bugün güneş açtı ama yarın ne olacak kimse bilemez. Biz elimizden gelen her şeyi yapacağız. Lakin bazen güneşi de biz doğuramıyoruz. Biz her hafta galibiyet sözü veremeyiz ama inanan, savaşan ve kazanmak için sahaya çıkacak bir oyuncu gurubu sözü verebiliriz.”

“SİZLERİ BURADA GÖRMEK ÇOK GÜZEL”

Kırmızı beyazlıların 2’inci kaptanı Soner Şahin ise, bugünlerde yaşadıkları güzel günlerin devam etmesi temennisinde bulunarak; “İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sizleri burada görmek çok güzel. Sizler gibi bizde de herkes görevini layığı ile yapıyor ve bununla beraberde başarı geliyor. İnşallah sezon sonuna kadar da bu şekilde devam ederiz. Bugünlerde yaşadığımız iyi günler devam eder. İnşallah kötü günler yaşamayız, kötü günlerde ise birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız olacak ve bu beraberlikle bu sezonu istediğimiz yerde bitireceğiz” ifadelerine yer verdi.

“12.GÜCÜMÜZ TARAFTARIMIZ DA BİZİ DESTEKLER İSE TRİBÜNLERİ DOLDURUR İSE BOLUSPOR’U İYİ GÜNLER BEKLİYOR”

Ziyarette son olarak söz alan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ise, Boluspor’u iyi günlerin beklediğini ifade ederek şunları dile getirdi: “Ben daha öncede başkanlık yaptım ama bu basını ilk defa bu şekilde bu sene görüyorum. İnşallah bu durum devam eder ve bize olan desteğinizde devam eder. İyi yoldayız futbolumuz da iyi yolda teknik heyet ve futbolcularımızda birlik beraberlik var. Tabi zor günlerde olabilir. Bunları hep beraber aşacağız. Tek sözümüz taraftarımız kaldı 12. Gücümüz taraftarımız da bizi destekler ise tribünleri doldurur ise Boluspor’u iyi günler bekliyor.”

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2016, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128